Postovani, hteo bih da vas pitam nesto u vezi mokrenja. Dok mokrim imam slab mlaz mokrace, ista je situacija i prilikom snosaja? Zanima me u cemu je problem i da li to ima veze sa prostatom. Hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 30. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Slab mlaz mokrace je obicno posledica uvecane prostate a
      i smetnje sa erekcijom mogu biti posledica zapaljenja prostate.
      zato se javite urologu da se izvrse ispitivanja u pomenutom pravcu.