Poštovani, imam problem sa kožicom na glaviću penisa. Priložio sam vam i sliku jer ne mogu baš najbolje da vam objasnim. Na vrhu kožice jednim dijelom je koža suva i prilikom erekcije teško mogu da navučem kožicu preko glavića. Taj suvi dio nekada svrbi a ukoliko ga češem onda i boli. Ovakvo stanje je već oko mjesec dana. Da li možete da mi date neku terapiju na osnovu priložene slike, neku mast ili nesto slično. Srdačan pozdrav.

    Odgovoreno: 29. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #63862

    • Ima li ijedan drugi nacin da se to resi osim tom circumizijom!? Postoji li mozda neka krema, mast ili nesto slicno! Meni se prvi put to desava, nikad prije nije! Hvala!