Postovani, imam 54godine, mozete li mi odgovoriti da li moj problem sa uvecanom prostatom (63ccm) moze uticati na plodnost. Zelio bih djecu pa me interesuje da li prostata moze predstavljati problem i da li su mi potrebni jos neki pregledi. Unaprijed zahvalan.

    Odgovoreno: 28. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Velicina prostate /bhp / nije razlog smanjene plodnosti muskarca
      sem ako uvecanje nije izazvano infekcijom.
      najbolje da uradite spermogram pa da vise u tom pravcu ne razmisljate.