Postovani doktore, imam 27 godina. Prilikom seksualnog odnosa ne mogu da ejakuliram, a pritom imam normalnu erekciju. Nemam nikakvih uroloskih tegoba, pa vas molim da mi kazete kojoj ustanovi bih mogao da se obratim.

    Odgovoreno: 28. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #63783

    • Imam 12 god. I ne mogu da svrsim. Sa koliko god. Mogu svrsiti

    • I moj problem je isti, imam 19 godina i ne mogu da ejakuliram za vreme odnosa sa devojkom. Nije psiholoske prirode u tom smislu da me nesto koci vec jednostavno ne osecam dovoljno jake nadrazje koji bi mi pokrenuli ejakulaciju. Mozda je tako zbog kondoma, ako nije molio bih za bilo ciju pomoc!

    • I ja imam isti problem, imam 19 godina i u odnosu sa devojkom ne mogu da ejakuliram ni posle sat vremena. Urolog mi je isto preporucio psihologa ali ja mislim da nije tako nesto u pitanju. Mozda problem stvara kondom jer ne osecam nadrazaj dovoljno jako. Dok masturbiranjem ide lako. Ako neko zna neki preparat koji povecava nadrazaj ili moze pomoci na tom pitanju? Hvala