Bolovi pri mokrenju, nekada vrlo jaki. Ne baš svakodnevna potreba za noćnim mokrenjem. Ultrazvučnim pregledom konstatovana uvećana prostata. Tokom poslednje godine popio sam nekoliko mutija proscar-a ali bez rezultata. Na insulinu sam 30 godina. Molim za savet. Hvala.

    Odgovoreno: 27. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Posto ste na insulinu pretpostavljam da glikemiju redovno kontrolisete
      i da je zadovoljavajuca. Hoce i lose regulisan secer da da slicne tegobe.
      povremeno kontrolisite sediment urina i urinokulturu. Uzimajte velike
      kolicine tecnosti, najbolje vode.
      predlazem da uradite dark field mikroskopski pregled krvi jer verovatno imate
      gljivicnu infekciju. Do tada mozete koristiti: paraproteks. Probiobalance, omega3
      i polinesian noni sirup.
      www. Calivita. Com
      www. Biobalance. Rs