Dobar dan, prosledjujem vam nalaze supruga, pa vas zamolim ako imate nesto da dodate ili da nam savetujete bilo bi nam to dobrodoslo jer skoro vec 2 god radimo na bebi a nista, da napomenem da ja imam ureaplasmu dva puta sam pila eritromicin i doksicilin tako i mm doksicilin, koristila vaginalete ali jos je tu. . . Moj suprug treba ovih dana da da bris, a diagnoza od uruloga je ovako: 23mil/ml zivih 50% brzo prog 10% sporo prog 10% in situ 10% nepokretnih 70% normalnih formi 60% dao mu je da uzme th. Trental 400mg 2x1 tabl - stalna th. Tocopherol 400 ui 1 tabl dnevno - stalna th. Uraditi kontrolni nalaz spermograma za 2 sedmice uraditi uretralni bris na ureaplasmu dijagnoza std varicocele l. Sin n46 unaprijed zahvalna,

    Odgovoreno: 27. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Zbog smanjene pokretljivosti spermatozoida i verifikovane infekcije
      ureaplasmom, suprugu predlazem da leci infekciju a ako to ne da rezultate
      da razmislja i o operaciji varikocele.
      postoje efikasniji preparati od onih koje koristi.