Uvazheni doktore, chovek srednjih godina, a problem decenijski. Obilazio sam sve poznatije urologe, reumatologe, neurologe i uvek se vracao sa razlicitim dijagnozama. Inace svi nalazi su bili negativni, bilo krvna slika bilo ultra zvuk, po neka stafilo koka, hlamidija, na mr kicme vidi se stenoza spinalnog kanala. Ali moram da napomenem da imam kako tako uredan seksualni i sveukupni zivot. Zdrave sam konstitucije ali problem je sto nocu u kada se otkrijem i kada se telo ohladi ja dobijam nekontolisane erakcije taj problem je prisutan i danju kada sedim na hladnoj stolici ali u blazoj formi, uvazeni doktore dali je tako nesto poznato u medicini, kako dase lecim i kome dase obratim,

    Odgovoreno: 27. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Predpostavljam da ste svasta pokusali pa pokusajte i ovu
      fitoterapiju: sirup polinesian noni, caps. Rhodiolin, caps. Acidophillus
      i caps. Omega 3.
      javite se posle mesec dana.
      o preparatima se obavestite na www. Biobalance. Rs i www. Calivita. Com