Imao sam operaciju ciste na testisu, tacnije na pasemeniku. Od tada mi je testis koji sam operisao veci, povremeno imam bol i ponekad cini mi se otok koji neizaziva neki poseban bol ali smeta obicno nakon cesceg sexa, neznam sta da radim? Molim vas da mi odgovorite

    Odgovoreno: 27. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Operacija ciste pasemnika ne bi trebalo da "ostavi"takve probleme
      koje vi opisujete. Pre ce biti da vam se te tegobe javljaju od neke infekcije,
      ili ste tako umislili.