Postovani imam 22 godine i izgledam bar 5 godina mladje. U vezi sam 5 godina i nemam nikakvu seksualnu zelju. Cesto imam vruce talase, depresiju, sad cak i visak kilograma. Nedavno sam operisao ginekomstiju. Nemam bradu uopste i skoro da uopste nisam maljav. Vadio sam testosteron i vrednost je 11, 4 nmol/l. Vadio sam i ostale polne hormone (ne znam da li su oni bitni) da li imam nizak nivo testosterona? Sta da radim? Molim vas za pomoc! Unapred hvala

    Odgovoreno: 27. 06. 2010.

Komentari na pitanje: #63623

    • Imam 26 god i izgledam 5 - 6 godina mladje od svojih vrsnjaka, to mi svako kaze koga pitam da pogodi koje sam godiste. Visok sam 160 cm i izgledam kao neki klinac naspram svojih vrsnjaka pa vas molim da mi objasnite zbog cega imam taj problem i da li moze to nekako da se resi. . .