Bio sam na kontrolni pregled i data mi je injekcija pge1 40mg, i erekcija je bila 90% , doktor mi je rekao da treba da uradim indikovanu farmakokavernozigrafiju (jel mozete da mi kazete sta je to) i dao mi je da pijem cialis jednu tabletu svakog treceg dana pa za mesec dana da vidim da li cu moci bez cialisa da funkcionisem normalno, jer na prethodnom pregledu sa pge1 20mg erekcija je bila 50% . Naime imam problema sa odrzavanjem erekcije.

    Odgovoreno: 25. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Kavernozografija je rentgenska kontrastna metoda kojom se
      prikazuju kavernozna tela penisa i njihove odlivne vene.
      ideja je da se razgranici organska od psihicke ed od cega
      ce zavisiti lecenje.