Poštovani doktore, vrlo cesto mokrim na svakih 20 min do pola sata i tim mokrenjem izbacujem bas dosta tecnosti tj. Bas puno mokrim kolicinski mislim. Da li biste mi mogli reci u cemu je problem i sta bih trebao uraditi??

    Odgovoreno: 21. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Kolicina mokrace zavisi od toga koliko unosite tecnosti. Sada u letnjim
      mesecima je diureza obicno manja zbog pojacanog znojenja.
      najbolje je da posetite vaseg doktora da iskljuci mogucu neku bolest a
      potom da se javite i urologu. Obavezno uradite psa ako ste preko 30. Godina.