Moje poštovanje! Pišem i molim vas za savet u vezi problema, koji utiče na moj ljubavni, seksualni a zbog raspoloženja, prouzrokovanog samim problemom, i na društveni život! Naime, imam 24godine i patim od, a koliko sam primetio dosta česte bolesti, od preuranjene jakulacije. Probao sam do sada dosta vežbi koje su preporučene od strane lekara, ali nema nekog značajnog pomaka ka boljem. Čitao sam da se dosta terapija sastoji u lečenju antidepresivima, ali zbog posla koji radim ne bih smeo da krenem sa takvim vidom lečenja! Molim vas, možete li mi reći da li postoji neki vid lečenja kremama ili slično. . . Nisam odlazio još uvek kod urologa, iz razloga što sam ranije imao lošeg iskustva sa jednim, ispalo je, nestručnim urologom, nakon što sam mu izložio problem! Molim vas za savet i za pomoć i hvala vam unapred!

    Odgovoreno: 20. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Pokusajte i sa alternativnim metodama/akupunktura, elektromagnetni talasi
      iz domena kvantne medicine, homeopatija/ a mozete koristiti
      i tretmane klinickih psihologa.