Doktore mene zanima kako moja sestra moze da se izleci od eserihije coli koju ima vec 1 god. Ona je obolela od multiple skleroze, ne pokretna, nosi pelene, ima 28god zbog bakterije ne moze da primi terapiju dr. Opste prakse joj daje antibiotike ali svaki put kada uradi urinokulturu bakterija je prisutna pa vas molim da mi odgovorite sta da radi i kome da se obrati

    Odgovoreno: 20. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Tesko moze da se oslobodi eserihije, ali moze jacanjem imuniteta da se
      navikne da zivi sa njom.
      pokusajte da joj dajete paraproteks, acidophilus i omega 3.
      za vise se obratite na www. Biobalance. Rs