Od novembra meseca 2009. G. Imam stalni osecaj pune besike, te me tera ma mokrenje svakih 15-tak minuta. Skoro svaki dan. Ima dana da se osecam normalno ali to su izuzeci. Ponekad osetim i bol u predelu besike koji iscezne. Nemam osecaj peckanja prilikom mokrenja. Uz urotrakta je normalan. Prostata homogena ocuvane kapsule promera 38x28x33mm. Ru 20ml. Psa 0, 306 ng/ml. Mikrobioloski nalaz na klamidije, mikoplazme i ureaplazme negativan. Nalaz urina hemoglobin+1, askorbinska kiselina +1, eritrociti 5-6 svezih, 6-8 bledih, bakterija malo i redak kristal ca oxalata. Molim savet i pomoc jer me ovaj neprijatni osecaj izludjuje.

    Odgovoreno: 20. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti.
      iz rezidualnog urina mogu samo pretpostaviti da se nesto desava na prostati.
      uradite za pocetak ivu sa dcg/rentgensko snimanje bubrega, uretera i besike
      sa kontrastom/ a potom i uretrocistoskopiju.
      za nalazima se javite na moj e mail uz obavezno pozivanje na broj i datum ovog pitanja.