Sinoć sam jeo veću količinu grejpa. Dva tri sata kasnije primetio sam da mi je urin crven (rozikast) . Može li da bude od grejpa ili je neki ozbiljniji problem. Pri tom od tog vremena uriniram veoma često (na od prilike sat, sat i po) . Ne osećam bolove već neku vrstu nelagodnosti. Krajem aprila radio sam anaizu krvi i psa. Rezultat 2, 26 ng/ml

    Odgovoreno: 18. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Grejp nema veze sa problemom koji imate. Uradite kompletne laboratorijske
      preglede krvi i mokrace, urinokulturu i eho pretrage bubrega i besike.
      ako se pronadje krv u mokraci sledi cistoskopija.
      lecenje u zavisnosti od nalaza.