Nalazim se na moru trenutno, tacnije na svadbeno putovanje. Imao sam odnose sa zenom i pri ejakulaciju osetio sam jak bol, tacnije jako przenje (pecenje) u predelu glave penisa. Kad sam otisao do wc video sam da izlazi krv zajedno sa tekucinom (ejakulata) . Pa me interesuje sta bi moglo biti. Molim vas da mi sto pre odgovorite pozdrav

    Odgovoreno: 17. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Moguce je da se radi o hemospermiji prema opisu koji ste dali.
      posto ste na odmoru uzmite ciprocinal tab 2x1. Pijte dosta tecnosti.
      ne sedite u mokrom vesu vec se posle kupanja odmah presvucite.
      a kad odete kuci javite se vasem urologu.