Postovani, prosle godine mi je dijagnostikovan epididimitis-lecen sam i tegobe su prosle. Pio sam u vise navrata ciprocinal, panklav! Pre 2 meseca ponovo sam osetio tegobe u predelu epididima i blagi bol koji pregredira u desni testis i preponu. Bol nije uvek prisutan, samo u nekim polzajima-recimo ujtru posle budjenja nemam tegoba. Ako eventualno u nekom polozaju pri cucnju stisnem testis pocinje tup bol-nije jak samo nervira. Zanima me da li je moguce da epididimitis postane hronican i koliko cesto se mogu javiti problemi tj. Koliko su ucestali?

    Odgovoreno: 17. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Obicno sve urogenitalne infekcije predju u hronicne.
      kod vas treba proveriti da nemate eventualno i pocetnu
      preponsku kilu.
      ako nije kila bilo bi dobro da uzimate paraproteks, ac zymes i omegu 3 nekoliko meseci.
      za vise informacija o preparatima na www. Biobalance. Rs