Imam pitanje, osecam blag bol u levom testisu par puta dnevno zadnjih desetak dana i u donjem levom delu stomaka. Pri samom dodiru neosecam nikakve razlike u odnosu na desnu stranu tj. Nema bola. Molio bih za pomoc ili savet. Unapred se zahvaljujem.

    Odgovoreno: 15. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Uzimajte dosta tecnosti jer se najverovatnije radi o blagoj
      upali. Ako bol duze bude perzistirao onda se javite urologu na pregled
      da se iskljuci zapaljenje prostate ili mozda pocetna preponska kila.