Poštovani, kada sme da se koristi čaj protiv bakterija u mokraći za decu i trudnice? Ja sam 17. Nedelja trudnoće. Osećam blag bol pri početku mokrenja sa leve strane-pretpostavljam da je to levi mokr. Kanal, a prošlonedeljni nalaz urina je pokazao samo dosta sluzi, dok su ostale vrednosti bile normalne. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 15. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Neznam koji je to caj ali u principu mozete koristiti sve nase poznate cajeve.
      bitno je da koristite dosta tecnosti. Redovno kontrolisite urin.
      antibiotike ne smete uzimati na svoju ruku.
      mozete koristiti prirodne preparate: omega 3, new liffe i eventualno probiotike.
      www. Calivita-srb. Com