Vec 8 godina imam problema sa pijelonefritisom, cistitisom (eserihija koli koja se neprestano vraca i posle mnogobrojnih terapija antibioticima-geramicin, ciprocinal. . .) , a takodje i sa peskom koji mi pravi probleme cim 1dan ne pijem enormne kolicine vode. Svaki dan pijem oko 3l tecnosti, al stalno mi se vraca bolest. . . Pila sam dosta dugo uvin caj, konzumirala svakodnevno brusnice. . . Jel postoji jos nesto sto bih mogla da probam da mi pomogne?

    Odgovoreno: 15. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Dobro je sto pijete dosta vode.
      predlazem vam biljne neskodljive preparate iz programa
      cv international. I to: paraproteks, ac zymes, omega 3 i kapi oregano.
      od skoro i novi preparat urx koji je namenjen bas za eserihiju.
      za vise na www. Calivita-srb. Com
      www. Biobalance. Rs