Pet dana mi je mokraća tamno žute boje. U zavisnosti od perioda u toku dana bude nekada malo svetlija a nekeda tamnija. Povremeno me samo boli stomak (u predelu levog jajnika) . Nemam peckanje pri mokrenju i ne bolujem od neke bolesti. Ne konzumiram tablete. Zanima me da li treba da se obratim doktoru?

    Odgovoreno: 14. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Sada su velike vrucine i tecnost vise gubimo preko znoja
      tako da je mokraca tamnija ili svetlija u zavisnosti od koncetracije.
      no za svaki slucaj pregledajte mokracu da iskljucite zuticu a konsultujte i
      ginekologa zbog bola u predelu jajnika.