Pozdrav imam problem vezano za sex. Imam 30 g, nemam redovan sex i ima problem sa brzom ejukalcijom, nepotraje dugo nekada i par sekundi, i nemam dovljnu tvrdocu penisa kad sam sa djevojkom i treba duze vremena da ponovo pocne da se dize. Zivim zdravo nepijem nikakve lijekove, netrosim alkohol, drogu itd. U cemu je problem i mozel se rijesiti nekim tabletama? * hvala!

    Odgovoreno: 16. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Informisite se na internetu o svemu sto pise na tu temu i upraznjavajte
      sve sto naucite.
      mozete koristiti i usluge alternativne medicine/akupunktura, kvantna medicina,
      homeopatija, fitoterapija/.
      ako vas zanimaju fitopretarati onda se javite na moj e mail.