Postovani doktore. Ja sam 21 godisan muskarac i da vam kazem imam problema u seksu. Cesto mi se desava da ne mogu da do kraja stimuliram penis i da ne bude jako tvrd pri seksu. Takodje se desava da imam problema sa curom sa kojom sam dugo vremena i u par recima, nemam dobar seks sa njom. Najbolnije je to sto na 21 godina mi se to desava i kako ide vreme, umesto da imam dobar seks i da sve to bude rutina i bude dobro i relaksiracko, kod mene je gore. Nekad gubim i zelju za seks, nekad ne mogu da stimuliram penis i pri mastrubaciju, penis cak i nema normalnu goleminu. Ni pijem alkohola, ni pusim i sportujem koliko mogu. Molim vas recite mi sta da radim! Hvala!

    Odgovoreno: 14. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Ima mnogo mogucnosti.
      uzmite po nekada cialis tab.
      bolje je koristiti prirodne preparate.
      konsultujte klinickog psihologa.
      i akupunktura. Pa i neka procedura kvantne medicine moze biti od pomoci.