Vec sedam meseci imam psaudomonas aerogenosa. Predhodno sam operisala kamen u bubregu i imala sam tad proteus mirb. Posle operacije kad god uradim antibiogram ja imam pseudomonas aer. Dobijala sam terapiju amikacin i tiamin i nista nije bolje pila sam razne cajeve, nista mi ne pomaze vodim zdrav zivot. Nemam nikakve simptome sto me dodatmo plasi.

    Odgovoreno: 16. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Pseudomonas aeruginosa je izazivac intrahospitalih infekcija, rezistentan
      na skoro sve antibiotike.
      infekcija proteus mirabilisom koju navodite je posledica vaseg loseg imuniteta.
      predlazem vam da prekinete sa svim antibioticima i da nekoliko meseci
      uzimate paraproteks, acidophollus, oregano kapi i oxymax kapi.
      pravilnom ishranom i uzimanjem dosta voca i povrca jacajte imunitet.
      za vise na www. Biobalance. Rs ili se javite meni na moj e mail.