Imam 19 godina, sasvim sam zadovoljan svojim izgledom medjutim postoji problem. Dok se samozadovoljavam sve je ok u svim segmentima. Sa 14 godina sam pokusao da sexualno opstim sa jednom vrsnjakinjom ali to nisam mogao da uspesno obavim zbog ne dovoljne cvrstine penisa (inace sam malo stidljiv) . To me bas pogodilo i iskompleksirao sam se. Zatim sam sa 18 godina opet pokusao do duse u veoma alkoholisanom stanju i opet nije bilo cvrstine i to je bio jos jedan tezak udarac. Mozete li mi ukazati sta da radim jer mi je veoma mrsko da podjem kod urologa i nameravam da uzmem vijagru kako se ne bih opet obrukao. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 16. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Pokusajte sa pregledom kod klinickog psihologa pre vijagre.
      u situacijama kao sto je vasa oni mogu mnogo da pomognu.
      njima je to posao i nema cega da se stidite.