Poštovanje, imam tupe konstantne bolove u donjem dijelu stomaka, tacnije ispod pupka. Takođe imam bolove u želucu, uradio sam gastroskopiju prije 2 mjeseca i dijagnoza je bila hernia hiatalis erosiones muscosae ventriculi reg. Corporis, antralis et praepxlorici erosiones muscosae bulbi duodeni. Koristio sam trojnu terapiu i jedno vrijeme nije bilo bolova ali sad se ponovo povremeno javljaju. Imam normalnu stolicu, 1-2 puta dnevno bez proliva i primjesa krvi, ali primjetio sam da ima neka sluz u stolici. Prije 2 dana uradio nalaz leukocuta i urina nalaz uredan. Htio bih napomenuti da imam stalni iscjedak u grlo iz sinusa. Mene interesuje da li imama razloga za brigu. Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 15. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Ovo je pitanje za gastroenterologa.
      no bez obzira na to mozete pokusati sa paraproteksom, probiobalance
      i digestive enzymes.
      za vise o predlozenoj terapiji na www. Biobalance. Rs