Pre 6 dana sam primetio da mi je povecan levi testis i da u donjem delu levog testisa imam kao neki cvor. Danas sam isao kod urologa i dao mi uput za snimanje levog testisa. Na rezultatu pise da postoji veca kolicina vode u levom testisu i da na donjem delu ima nekakav oziljak, kao cvor. Bol ocesam jedino kad nezgodno sednem ili u hodanju ponekad (da znate samo da sam pre 6 godina operisao varikocelu isto na levom testisu, ako je to bitno. . .) . Molim vas da mi odgovorite sta da radim posto doktori stalno odlazu pregled. . . Hvala unapred.

    Odgovoreno: 15. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Valjda vas je urolog pregledao posto vas je poslao na ultrazvuk.
      verovatno da se radi o hronicnom zapaljenju pasemnika i reaktivnom
      izlivu tecnosti izmedju ovojnica testisa.