Postovani imama sina od 6, 5 god. Vodila sam ga kod urologa zbog setajuceg levog testisa, preporucena je fiksacija testisa u tirsovoj. Molim vas da mi odgovorite kakav je to zahvat, koliko mora da je u bolnici i postoperativni tok posto krece od septembra u skolu. Molim vas recite mi da li je normalno da mu kozica preko glavica bude zakrivljena u desno. Unapred zahvalna majka.

    Odgovoreno: 15. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Radi se o fiksaciji testisa za zid skrotuma sa ciljem da isti vise ne moze da se
      vrati u trbuh. Operacija je laka.
      ako vam polozaj prepucijuma predstavlja problem onda i to
      moze operativno da se resi.