Sinoc negde oko 22h pojavio mi se problem sa penisom curela mi je krv posle mokrenja. Od cega to moze da se desi? A pre 3 godine sam imao operaciju gde su mi stavljali kateter i od tada vucem peckanje pri mokrenju. Dali bi mi pomogli nekim savetom dok neodem kod lekara. Unapred zahvalan. P. S. Od sinoc pijem uvin caj. Doktore molim vas pomagajte!!!

    Odgovoreno: 07. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Krv na kraju mokrenja je ili iz prostate ili sa vrata besike. U svakom
      slucaju morate kod urologa.
      mozete uzeti ciprocinal 2x1 dok traju ispitivanja.