Poštovani doktore ja bih vas zamolio ako možete nešto više da mi kažete o leku ezerex-doktorka mi je dala terapiju da ga pijem 2 meseca i da pijem folnu kiselinu i vitamin e. . Molim vas za hitan odgovor -da li se taj lek preporučuje i nešto više o njemu-hvala u napred. . .

    Odgovoreno: 07. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Neznam koja ga firma proizvodi i nemam terapijskog iskustva sa tim lekom.
      znam samo da je po sastavu propionil l- karnitin/estar l -karnitina/,
      l -arginin/aminokiselina/ i vit b3/niacin/.
      navodno obnavlja endotel krvnih sudova penisa cime povecava dotok krvi
      u erektilna tela. U svakom slucaju pokusajte.
      ima i drugih preparata koji se daju kod ed a akademska medicina
      preporucuje inhibitore pde5/viagra, cialis, levitra/.