Postovani, sta zanci u koliko vrijednost ldh iznosi 402 znam da je u blizu gornje granice jel to normalno. Nedavno sam isla ljekaru zbog jakih bolova u desnom djelu stomaka koji se krece od ledja prema stomaku, radila sam snimak i ultrazvuk bubrezi jetra zuc nalazi su uredni nakon toga osjetim jake bolove u podrucju sredisnje kicme da li je moguce osjecati bolove u stomaku u koliko postoji neka deformacija kicmenog stuba ili bih ipak trebala uraditi jos neke uroloske preglede.

    Odgovoreno: 07. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Ldh vam je u granicama.
      bolovi koje imate su verovatno od strane kicme ali da bi
      sto posto iskljucili bubreg i ureter sa desne strane, mozete uraditi rrg.