Postovani doktore na terapiji sam testosterona vec dve godine, pa se razmisljam da uzmem proviron tablete koje sam prosle god. Koristio, ali neznam moze li ta kombinacija, a testosteron primam svaka tri meseca. Sta mi vi savjetujete, posto sam imao disfunkciju testisa, poremecaj hormona i sterilitet to je razlog terapije.

    Odgovoreno: 07. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Nadam se da ovu hormonsku terapiju primate pod kontrolom urologa
      ili pak endokrinologa. Nikako ne bi smeli ove lekove da uzimate na svoju
      ruku zbog njihovog stetnog sporednog dejstva. Uostalom uzimate ih
      nekoliko godina i to bez uspeha.