Između analnog otvora i testisa se pojavilo neko tvrdo zadebljanje, koje sam primetio pre neke dve nedelje, i koje se za to vreme uvećalo skoro pa duplo tako da prilikom sedenja na stolici se oseti da je prisutno. Nisam primenjivao nikakvu terapiju i nisam pušač skoro 11 godina, crnu kafu popijem jedno ili dva puta dnevno a ostalo pijem čajeve (zeleni i koprivu) , uglavnom radim najviše u kancelariji, mada je tu i teren prisutan. Molim vas za objašnjenje šta me je snašlo i savet šta da se radi. Unapred veliko hvala!

    Odgovoreno: 07. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Da se javite odmah urologu jer je moguce da se radi o obolenju
      glandule bulbourethralis, koja je anatomski locirana u podrucju koji
      spominjete.