Imam 36 godina pre 6 meseci sam operisao nespusteni testisi od dve strane pravio sam spermogram opet mi je azospermija lekar je preporucio da pijem profertil i tokoferol 1 mesec ja sam cuo da ove lekove su za osobima koji imaju sperme ali ja nemam nijednu sta mislite za moj razlog sam pravio i hormonalske analize fsh 34. 5, lh 9. 3, prolaktin 546, testosteron 308 pozdrav

    Odgovoreno: 04. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Malo ste se kasno operisali. Obicno se ta operacija radi do polaska u skolu.
      ali nikada se nezna.
      pokusajte sa sirupom polinesian noni i oxymax kapima.
      www. Calivita-srb. Com