Pre dva meseca operisao sam prostatu klasicnom metodom, pri cemu je takodje odstranjen "divertikulum" iz besike, koji je skoro bio ispunio besiku. Svi zdravstveni nalazi su u redu, a prostata je bila 52 grama. U toku dva meseca sve je bilo u redu, normalno mokrenje, i nisam dobijao nikakve lekove. Pre 10. Dana su se ponovo pojavili problemi: otezano mokrenje, skoro kapanje, bez bolova ili ostalih simptoma. Odmah sam se javio doktoru i dao mi je lekove: 2xpalitrex 500mg, i 1x alfapres 2mg. Takodje pijem caj od uve. . Do danas se nije poboljsalo mokrenje, ili vrlo malo. Molim vas za misljenje i savjet?

    Odgovoreno: 02. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Pregledajte mokracu mikroskopski i bakterioloski, a napravite
      i ultrazvuk besike i loze prostate. Ako tegobe ne prestanu sledi
      uretrocistoskopija/endoskopski pregled uretre, loze prostate, vrata besike i
      besike/.