Molim vas da mi odgovorite na par pitanja ako ste u mogucnosti. Moj otac 62 god. Ima problema sa prostatom, radio je analize i abdomen a rezultati su mu sledeci: _hiperplasija prostate i adenoma prostate _hipoehogene strukture_31, 5 cm _psa_4 _fpa_0, 70 _fpfa/psa_0, 11 ima problem sa besikom jer mu se mokraca zadrzava i pravi infekcije. . . Ako mozete da mi kazete koliko je to opasno i sta treba preduzeti. . . Savjet vas unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 02. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Psa i fpsa, kao i indeks su dobri sto je najvaznije /to su tumorski
      markeri za prostatu/.
      u tim godinama vec svi muskarci imaju bhp/adenom prostate/ sa vise ili
      manje izrazenim dizurickim tegobama.
      predlazem da otac uzima biljne prirodne preparate u trajanju od nekoliko
      meseci i to: paraproteks, probiobalance, omega 3 i mega zink. To su
      neskodljivi preparati i za odredjeno vreme ce se mokrenje stabilizovati.
      za vise o preparatima na www. Biobalance. Rs