Da li ostaju ožiljci od uklanjanja tisonovih žlezda radio talasima i koliko bi to otprilike koštalo? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 30. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #62074

    • Zanima me gde se u Beogradu moze obaviti uklanjanje Tisonovih zlezdi?

    • Mozete li molim vas odgovoriti kojoj se specijalistickoj sluzbi obratiti radi uklanjaja tisonovih i ektopicnih lojnih zlezda na penisu i da li je uklanjanje bezbedno obaviti u bilo kojoj privatnoj ordinaciji?
      Unapred hvala na odgovoru!

    • Na kojoj klinici se moze izvesti uklanjanje tisonovih zlezdi radio talasima?

    • Interesuje me gde mogu najblize da uklonim tisonove zlezde radio talasimo posto sam iz apatina! Pozdrv

    • Ja to imam od rodjenja na kozici a hteo bih da ih odstranim. . . . Kako se odstranjuju??? Ako moze neko da odgovori.