Postovani, rodjen sam sa nespustenim levim testisom, dok je desni normalno razvijen. Odrastao sam u losim okolnostima tako da nisam na vreme resio taj problem. Nemam nikakvih problema zbog tog, odnosno imam normalno razvijen sekundarne seksualne odlike, libido, jedino sam imao manji psiholoskih problem u mladjim danima ali to sam vremenom prevasisao. Zanima me da li se taj nedostatak prenosi sa oca ili ga prenosi majka, i da li u slucaju da dobijem sina, i on ce imati taj nedostatak ili mozda moze da se desi da kod njega bude to obostrano, ili komplikovanije. . . . Unapred zahvaljujem.

    Odgovoreno: 30. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Ne radi se o genetskoj bolesti vec jednostavno o gresci pri
      spustanju testisa iz trbuha u skrotum a koje se desava u poslednja
      dva meseca trudnoce.