Postovani doktore vec tri cetiri meseca kako dokumentovano putem urino brisova a verovatno i godinama ranije imam hlamidiju, pokusavao sam duplim dozama prvo diksociklinom. Pa nije uspelo, posle eritromicinom, ponovo je nalaz pozitivan sada sam pod terapijom sumomedom. Mlaz je ispravan bolove i peckanje u skrotumu nemam, ali se bojim da ce nalaz biti pozitivan. Jer je erakcija i dalje mlitava i nevoljna mestrubacijom a u seksu sa suprugom [koristimo prezervative njeni nalazi su negativni] donekle cvrsta. Moje pitanje glasi kojim medikamentima i prirodnim preparatima moram dase lecim ja znam dace borba biti duga sa promenjljivim rezultatima, ali zelim da istrajem i pobedim unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 26. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Prvo da znate da svi testovi za dokazivanje hlamidije ne moraju biti
      sigurni i tacni, ukljucujuci i najsigurniji koji dokazuje genetski materijal
      hlamidije /pcr /.
      predlazem vam da vise ne uzimate antibiotike.
      uzimajte dva do tri meseca prirodne i neskodljive preparate.
      paraproteks /biljni antibiotik/, ac zymes/probiotik/,
      omega 3/nezasicene masne kiseline/ i caps. Garlik/beli luk/.
      o preparatima se dobro informisite.
      www. Biobalance. Rs