Doktore, hvala na odgovoru za nebakterijski prostatitis. Interesuje me koji su to biljni preparati koje savetujete. Takodje me zanima i vase misljenje o preparatu conprosta, jer sam dosta citao na internetu se njime postizu dobri rezultati, vidim da i od strane klinickog centra srbije. Srdacan pozdrav i hvala na odgovorima

    Odgovoreno: 26. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Ja uglavnom koristim suplemente cv international.
      za vas slucaj u obzir bi dosli: paraproteks, ac zymes, omega 3 i garlik.
      o njma se dobro informisite na www. Biobalance. Rs