Molim vas za pomoc. . . Pre 10 dana su mi se javili bolovi, odnosno peckanje pri mokrenju, koje je postajalo sve jace i cesto mi se islo u wc. . . Dva dana je isla krv sa jakim bolom i izrazitim peckanjem. . . Mislila sam da je upala besike. Odnela sam urin na analizu, i nalaz je bio cist, pa sam nastavila sa cajevima, bez antibiotika. . . Stanje se jako brzo popravilo, vec drugi dan. . . Mislila sam da je slabija upala i nastavila uobicajeno da se pazim. . . Juce ujutru su se javili isti simptomi, sa peckanjem, cestim odlaskom u wc, krvavljenjem. . . Ponovo pijem cajeve, sto je malo pomoglo, ali i dalje pri odlasku u wc, suze mi idu na oci. . . Jednom sam imala upalu besike, pa bih rekla da su simtomi najslicniji tome, s tim sto ovog puta traje krace, ali se i vraca. . . Nemam bolove u bubrezima i jajnicima. . . Ono sto nisam spomenula je da sam oba puta imala odnos sa momkom, dve veceri pre. . . Ne znam ima li veze sa tim, ali se bojim da nije nesto ozbiljnije. . . Moj ginekolog je na odmoru da bih preduzela nesto konkretnije. . . Molim za odgovor sto pre. . . Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 26. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Najbezbednije je da se javite urologu koji ce potrebnim brisevima,
      ultrazvukom i eventualno jos nekim pretragama, postaviti dijagnozu
      i zapoceti terapiju.
      predlazem da odmah pocnete sa ciprocinal tab. 2x1, acidopdilus caps
      i omega 3 kapsulama, kao i sa dosta tecnosti i cajeva, kako vec radite.
      o preparatima se informisite na www. Biobalance. Rs