Postovani doktore, molim vas objasnite mi kako izgleda pravilna intimna nega kod muskarca, tj. Konkretno zaima me cime se obavlja, da li je u redu koriscenje nivea intimnog gela. Da li enterobacter u uretralnom brisu moze biti posledica upotrebe ovog gela. Unapred hvala

    Odgovoreno: 26. 05. 2010.
    • Poštovani,
      U uretralnom brisu ce uvek da se nadje neka bakterija. Bitno je da
      nemate polno prenosive i da nemate smetnje u smislu pecenja, zarenja ili
      pak cesceg mokrenja, sto bi iziskivalo lecenje.
      a sto se tice nege-ona se odnosi na kozu spomenutog regiona, dovoljno
      je redovno pranje mlakom vodom i sapunom.