Dobila sam odgovor na pitanje (br. 61505) od 20. 05. 2010. G. U kome mi predlazete pregled besike tzv. Urodinamsko ispitivanje. O kakvom je isp. Rec, da li se radi bolnicki ili ambulantno? Iz krusevca sam, gde to mogu obaviti ovde, a ako je potrebno kod vas, da li je potrebno zakazivanje? I da li je to ispitivanje bolno i moze li se stanje besike sanirati? Imam 48 god. Hvala.

    Odgovoreno: 25. 05. 2010.
    • Poštovana,
      To mozete obaviti na vma u beogradu a od skoro i kod
      dr. Stankovica, svetskog eksperta iz te oblasti.
      potrazite ga na www. Americanclinic. Rs
      slobodno se pozovite na mene.
      inace pregled je jednostavan i nije bolan za pacijenta. Specijalnim aparatom
      za urodinamiku se mere pritisci mokrace i brzina isticanja iste cime se vrsi procena
      uzroka inkontinencije i time odredjuje nacin lecenja iste.