Postovani doktore, zeleo bi da vam postavim pitanje da li postoji resenje mog problema koji je sledeci: pre oko 4 godine zadobio sam udarac loptom, jakog intenzitrta, u predelu prepona. Nakon toga osetio sam veliki bol i imao blago krvarenje. Od tada su mi onemuguceni seksualni odnosi, koje do tada nisam ni imao. Ne mogu da dozivim erekciju i moj polni organ nema nikakvu funkciju! Imam veoma veliki strah od uroloskog preleda da nebi doziveo razocarenje da moj problem ne poseduje resenje! Molim za vas strucni savet i da mi kazete da li postoji moguce resenje problema. Unapred veoma zahvalan

    Odgovoreno: 25. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Bez strucne pomoci urologa i klinickog psihologa tesko da mozete resiti
      vas problem. Oni su profesionalci za taj posao i vi nema cega da se ustrucavate
      da odete na pregled kod nekoga od njih. Oni svakodnevno u ordinaciji imaju
      takve slucajeve kao sto je vas.