Postovani, imam 37god, u braku sam, do sada nisam imao nikakvih seksualnih problema, patim vec 5 god, od blago povisenog krvnog pritiska, lek - enalapril od 20mg. 1/4 ujutru, poceo sam da pijem od pre 5 dana, od tada imam problem sa erekcijom, gotovo da je uopste nema ili se prekine u toku odnosa, da li je to mozda vezano za uvodjenje novog leka ili je u pitanju nesto drugo. Unapred zahvalan!?

    Odgovoreno: 25. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Ako mislite da je od tog leka onda ga promenite. Inace enalapril je
      siroko rasprostranjen lek za pritisak.
      ako problemi budu perzistirali onda se obratite urologu.