Dijagostifikovana mi je prostadoninija, hronicni prostatitis, svi nalazi su u redu kao i ultrazvuk prostate. Dosta sam citao o ovom obliku prostatitisa, pa sam hteo samo da pitam jer vidim da traje dugo, ako se leci koliko obicno traje makar okvirno i moze li se uopste izleciti. Moj simptom je veoma ucestalo mokrenje i bolovi iznad penisa, vec mesecima. Hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 25. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Sve je diskutabilno pa i ta dijagnoza.
      ja mojim pacijentima predlazem uglavnom biljne preparate i suplemente za
      takve situacije. Posle nekoliko meseci im se situacija poboljsa i tegobe i izgube.