Postovani, unazad par godina imam problema sa erektilnom slaboscu, postignem erekciju ali se izgubi vrlo brzo. U vezi sam sa devojkom 6 godina i to itekako utice na nasu vezu i odnose (kojih sve manje ima zbog toga) . Nisam davao znacaja tome, ali stvar je sve ozbiljnija, losije spavam zbog toga. Inace sam pusac 8-9 godina, imam 10-15 kg vise no sto bi trebalo, ne bolujem od drugih bolesti, mada u zadnje vreme malo cesce mokrim, nisam isao ni na kakve testove zbog ovog problema pa bih vas molio da uputite sta da radim, odakle da pocnem? Razmisljam da pocnem da koristim preparat potencijal, pa sta mislite i o tome? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 25. 05. 2010.
    • Poštovani,
      I to je biljni preparat. Pokusajte ali morate i nacin zivota da kompletno
      promenite. Prekinite pusenje, stabilizujte tezinu, budite fizicki aktivniji.
      obratite paznju na ishranu. Uzimajte dosta tecnosti.
      mogu vam nutricionisti dosta pomoci.