Postiovani ima problem imam 34 god i pre god dana sam krenuo u teratanu. . Ubrzo nakon toga pojavio se problem sa erekcijom. . Nestala je jutarnja a i kad sam s devojkom teze se dize. . Cim prestanemj s treninzima i napravim pauzu polako se vraca mada nije kao sto je i pre bila molim pomozite. . . . .

    Odgovoreno: 24. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Ako je tako kako kazete onda stopirajte teretanu.
      vratite se na zdravu ishranu bez anabolika i sta vec uzimate.
      dnevno najmanje dva litra vode i suplemente vital po krvnoj grupi, vitalman
      i sirup polinesian noni.
      www. Biobalance. Rs