Postovani doktore, primetio sam pre nekoliko dana otok na penisu (mislim da je u pitanju kozica) , malo zadebljanje koje je najvise izrazeno na desnoj strani. Osim zadebljanja nisam osjecao nikakve smetnje, bol, niti je taj otok bio tvrd. Taj otok se pojavio nakon masturbiranja. Malo sam se bio uplasio, ali ubrzo je proslo. Medjutim pojavilo se ponovo (kroz pet dana) , i opet nakon masturbiranja. Sta da radim? Napominjem i to da sam tih dana imao malu prehladu. Unapred zahvaljujem!!!

    Odgovoreno: 24. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #61591

    • Tebra i ja sam imao slican problem javljalo mi se nekoliko puta, i onda je prestalo: )