Radio sam spermokulturu i nadjena mi je bakterija eserihija koli. Doktor mi je rekao da zbog toga supruga ne moze da zatrudni. Koliko se dugo leci i koji je adekvatan lek-savet. A imam je i u mokraci

    Odgovoreno: 20. 05. 2010.
    • Poštovani,
      Ako niste, prvo uradite spermogram i iz njega ce se videti vasa
      reproduktivna sposobnost.
      sto se tice eserihije koli ona stvarno moze biti razlog loseg
      spermograma te je treba leciti. Lecenje je komplikovani i dugo
      i kod nekih ljudi i bezuspesno.
      ja moje pacijente lecim prvo po antibiogramu antibioticima a
      onda u trajanju od vise meseci suplementima.
      za vise se javite na moj e mail: bocokic@gmail. Com